Sprzedaż, montaż i serwis bram wjazdowych

Pierwszą z firm, które mamy przyjemność prezentować jest firma Hefajstos, wieloletni partner takich uznanych marek jak Wiśniowski, Hormann, Nice, Normstahl czy Came. Hefajstos zajmuje się kompleksową obsługą klientów chcących nabyć bramę lub ogrodzenia. Można nie tylko u nich kupić bramy i zlecić montaż. Zajmują się dodatkowo automatyką, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzedawanych przez siebie bram, a także wykonują specjalne projekty bram i ogrodzeń, które nie są dostępne w ogólnokrajowych katalogach. Firma zaczynała w końcu m.in. jako zakład kowalstwa artystycznego. Obecnie to jedna z czołowych firm, jeśli chodzi o tę branżę na południu Polski. Jeśli planujecie kupić bramy metalowe (przemysłowe lub garażowe) na południe od Wrocławia, to bardzo prawdopodobne, że natkniecie się na tą firmę.

Oto telefon do firmy Hefajstos: (74) 868 73 15

Napisane przez: Jacek

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Najświeższe komentarze

    Co nieco o stronie

    Strona o przemyśle bram i ogrodzeń na Dolnym Śląsku. Przedstawiamy tu firmy godne zaufania. W kilku zdaniach opisujemy ich oferty i referencje. Zapraszamy do komentowania wizytówek poszczególnych przedsiębiorstw.

    Kategorie